Start Sakramenty
Porzadek SDM

Janowice 19.05.2019 r.

V  NIEDZIELA  WIELKANOCNA

Dzisiaj w naszej Parafii Uroczystość  I  KOMUNII  ŚWIĘTEJ.
7 dzieci po raz pierwszy przystąpiło do Stołu Pańskiego. Dzieciom życzmy wiele radości z przyjaźni i bliskości Pana Jezusa.
Rodzicom pragnę podziękować za wychowanie religijne swoich pociech, za dar ołtarza a będzie to relikwiarz na relikwie św. Ojca Pio na które czekamy.

Biały Tydzień - msza św. i majówka codziennie o 18.00. W sobotę po mszy św. o 7.00.

W poniedziałek odnowienie przez dzieci przyrzeczeń chrzcielnych [świece], poświęcenie obrazków, różańców, książeczek i innych dewocjonalii.

W sobotę o 18.00 msza św. z nauką głoszoną przez ks. Roberta Zycha na temat Biblii.

Dzisiejsza składka na inwestycje parafialne. Za zrozumienie i ofiary - serdeczne Bóg zapłać.

Wdzięczni Rodzicom klasy III za sprzątanie świątyni i kwiaty prośbę kierujemy do Rodzin z Koźmic Wielkich 459 i 74.

Gościom życzymy miłego świętowania i odpoczynku a wszystkim dobrej niedzieli i udanego tygodnia.

INTENCJE  MSZALNE  20 – 26.05.2019 r.

Poniedziałek   18.00 - + Agnieszka Burda 15 r.śm.Tadeusz ojciec
Wtorek           18.00 - + Helena Marian Sajdak
Środa             18.00 - + Zofia Leśniak Stefan m.
Czwartek         18.00 - + Zofia Bała
Piątek              18.00 - + Stafania Tomana 1 r.śm. Stanisław m.
Sobota               7.00 – w wiadomej Bogu intencji
18.00 – w 50 r.ślubu Anny i Edwarda - dziękczynna z prośbą o zdrowie, bł. Boże, potrzebne łaski i opiekę M. Najświętszej dla Jubilatów
8.00 - + Franciszek Stanek Regina ż.
10.00 – w 20 r. ślubu Agnieszki i Marcina - dziękczynna z prośbą o zdrowie, bł. Boże, potrzebne łaski i opiekę M. Najświętszej dla Nich i dzieci
12.00 - + Krystyna Jania r.śm. Jan m.

Archwium ogloszen 2019

Archwium ogloszen 2018

Archwium ogloszen 2015

START | AKTUALNOŚCI | OGŁOSZENIA | O PARAFII | PORZĄDEK NABOŻEŃSTW | GALERIA ZDJĘĆ | POLECANE STRONY | KONTAKT