Start Sakramenty

Janowice 10.12.2017 r.

2 NIEDZIELA ADWENTU
OGŁOSZENIA

Dzisiaj dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Przed kościołem do puszek ministranci zbierają ofiary na ten cel. Bóg zapłać za dar serca.

W poniedziałek o 15.00 – pogrzeb + Jana Laska /byłego kościelnego/. O 14.30 różaniec.

Roraty w poniedziałek, wtorek, piątek o 18.00 a w  środę, czwartek i sobotę o 7.00.

Jak co roku będzie konkurs na szopkę bożonarodzeniową. Materiał i styl dowolny. Zachęcam wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych do artystycznej twórczości.

Spowiedź adwentowa  będzie w przyszłą niedzielę – 17 grudnia od 13.00 – 15.00. Składka inwestycyjna.

Wdzięczni za sprzątanie kościoła, kwiaty, złożoną ofiarę i środki czystości zwracamy się z prośbą do Pań: Iwaszko Marzeny i Lucyny Grochal.
Jeśli jest rodzina chcąca ofiarować choinki do kościoła to proszę o kontakt ze mną.

Udanej niedzieli i tygodnia wszystkim życzę a Solenizantom – wszelkich łask Bożych.

INTENCJE  MSZALNE 11 – 17.12.2017 r.

Poniedziałek  18.00 - + Wojciech Domanik Zofia ż.
Wtorek           18.00 - + Stefania i Wojciech Adamczyk
Środa                7.00 - + Józef Stryszowski
Czwartek          7.00 - + Tadeusz Surówka
Piątek              18.00 - + Anna  Franciszek Gabryś
Sobota               7.00 - + Tadeusz Surówka
8.00 - + Anna Zając Kazimierz s.
10.00 - + Józef Kania 26r.śm.Apolonia ż.
12.00 – w 18 r. ur. Gabrieli – dziękczynna z prośbą o zdrowie, bł .Boże, potrzebne łaski, dary Ducha Św. i opiekę M.Najświętszej w dorosłym życiu.

Archwium ogloszen 2017

Archwium ogloszen 2016

Archwium ogloszen 2015

START | AKTUALNOŚCI | OGŁOSZENIA | O PARAFII | PORZĄDEK NABOŻEŃSTW | GALERIA ZDJĘĆ | POLECANE STRONY | KONTAKT