Start Sakramenty

Janowice 14.10.2018 r.

27  NIEDZIELA  ZWYKŁA
OGŁOSZENIA

Dzisiaj obchodzimy 18 Dzień Papieski –„Promieniowanie Ojcostwa”. Przed kościołem do puszek zbieramy ofiary na rzecz Fundacji „Dzieło  Nowego Tysiąclecia” - pomoc dla uzdolnionej ale z biednych rodzin młodzieży. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom za dar serca i zrozumienie.
W tym tygodniu nabożeństwo różańcowe po mszy św . o 18.00. W sobotę po mszy św. o 7.00 rano a w niedzielę po mszy św. o 8.00.
W piątek – o 8.00 w Centrum Jana Pawła II nasza Parafia weźmie udział w obchodach 40 - lecia wyboru papieża św. Jana Pawła II na Stolicę Piotrową. Dojazd we własnym zakresie. Zachęcam do wspólnej modlitwy.
W przyszłą niedzielę - a będzie to trzecia miesiąca – składka inwestycyjna. W całej Polsce odbędzie się liczenie wiernych.
Od poniedziałku przyjmował będę na wypominki roczne i jednorazowe.
Wdzięczni rodzinom za sprzątanie kościoła i kwiaty – klucze przekazujemy Paniom mieszkającym: Janowice 40 i Janowice 152.
Udanej niedzieli i dobrego tygodnia a Solenizantom wszelkich łask Bożych życzę.

INTENCJE  MSZALNE 15 – 21.10.2018 r.

Poniedziałek  18.00 - + Franciszek Grochal 28 r.śm.
Wtorek           18.00 - w intencji Bogu wiadomej
Środa             18.00 - + Zofia Piwowarczyk 1 r.śm. Franciszek m.
Czwartek       18.00 - + Bronisława Kowalczyk 20 r.śm.
Piątek            18.00 - + Kazimierz Cholewa 11 r.śm. Kamilek wnuk
Sobota            7.00 - + Stanisłąw Grochal Aniela ż.Józefa c.
8.00 - + Jan Lasek
10.00 – w 18 r.ślubu Jacka i Marii – dziękczynna z prośbą o zdrowie,bł. Boże,potrzebne łaski i opiekę M.Najświętszej dla Nich i dzieci
12.00 -  + Bolesław Osika Anna ż. Leokadia Stefania córki

Archwium ogloszen 2018