Start Sakramenty

Janowice 17.11.2019r.

33  NIEDZIELA ZWYKŁA
OGŁOSZENIA

Dzisiaj składka inwestycyjna. Przed kościołem do puszek zbierane są ofiary na biednych z racji 3 Światowego Dnia Ubogich. Za dar serca serdecznie dziękuję.

Poświęciłem dzisiaj opłatki na stół wigilijny. Pan organista będzie je sukcesywnie roznosił po Rodzinach. Ofiary składane przy tej okazji będą wyrazem naszej wdzięczności za posługę organistowską.

Niedziela - Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po mszy św. o 10.00 odmówimy Litanie do Najświętszego Serca Jezusa i Akt poświęcenia Sercu Jezusowemu.

Przed wieczorną mszą św. od 17.30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu dziesiątek różańca i litania do św. Jana Pawła II. Serdecznie zapraszam do modlitwy za Ojczyznę.

Od 25 do 27 listopada będę na rekolekcjach. Sprawy kancelaryjne proszę załatwiać w tym tygodniu.

W sobotę o 18.00 msza św. i nauka o rozumieniu Biblii ks. Roberta Zycha.

Tworzymy 4 Różę różańcową. Potrzeba jeszcze 10 osób. 1 dziesiątek różańca w dowolnym czasie i intencja. W I niedzielę po mszy św. o 8.00 – zmianka tajemnic różańcowych.

Wdzięczni paniom za sprzątanie kościoła i kwiaty , prośbę kieruje do Pań mieszkających Janowice 273.

Dobrej niedzieli i tygodnia a Solenizantom wszelkich łask Bożych życzę.

INTENCJE  MSZALNE  18 – 24.11.2019 r.

Poniedziałek   18.00 - + Emilia Burda
Wtorek            18.00 - + Ludwika Kaczor 1 r.śm.
Środa                7.00 - + Emilia Burda
Czwartek           7.00 - + Zofia Wrześniak
Piątek               18.00 - + Helena Poznańska 5 r.śm.
Sobota                7.00 - + Zofia Wrześniak
18.00 - + Małgorzata Starowicz – od pracowników Urzędu  Miasta i Gminy Wieliczka
- + Eugeniusz Borys r.śm.
10.00 - + Janusz Wrześniak Maciej s.++ z rodziny
12.00 - + Andrzej Gola

Archwium ogloszen 2019

Archwium ogloszen 2018