Start Sakramenty

Janowice 15.10.2017 r.

28 NIEDZIELA  ZWYKŁA
OGŁOSZENIA

Na fundusz stypendialny „Dzieła Nowego Tysiąclecia” złożone zostało 846.30 zł. Serdecznie dziękuję za dar serca. Dzisiejsza składka inwestycyjna. W całym kraju ogólnopolskie liczenie wiernych. W zakrystii przyjmuję na wypominki roczne i jednorazowe.
W piątek odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Po nabożeństwie rozpocznie się 24 godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu – do mszy św. o18.00 w sobotę. Główną intencją będzie modlitwa o powołania do służby Bożej z naszej Parafii. Modlić się będziemy również za chorych i o pokój na świecie. Zapraszam wszystkich o każdej porze dnia i nocy na chwilę modlitwy i zadumy.
Na nabożeństwo różańcowe zapraszam:
Poniedziałek  0,I i II klasę
Wtorek          III klasę
Środa             IV klasę
Czwartek        V klasę
Piątek            VI klasę
Sobota          VII klasę
Wdzięczni Rodzinom za sprzątanie i ozdobienie świątyni kwiatami – klucze przekazujemy Paniom: Krystynie Grochal z córką Dianą.
Dobrego dnia i tygodnia  a Solenizantom wszelkich łask Bożych serdecznie życzę.

INTENCJE  MSZALNE  16 – 22.10.2017 r.

Poniedziałek  18.00 - + Anna i Józef Pomykała ++ synowie
Wtorek           18.00 - + Zofia Leśniak Stefan m.22 r.śm.
Środa              18.00 - + Bronisława Kowalczyk r.śm.
Czwartek          7.00 - + Aniela i Józef Turcza
18.00 - + Kazimierz Cholewa 10 r.śm. Kazimiera mama Kamilek wnuk
Piątek              18.00 - + Bolesław Osika 20 r.śm.
Sobota             18.00 - + Zofia Leśniak
Niedziela
8.00 – w 67 r.ślubu Jana i Czesławy Lasek – dziękczynna z prośbą o zdrowie, bł.Boże, potrzebne łaski i opiekę M.Najświętszej dla Jubilatów
10.00 - + Janina Koza Edward Koza
12.00 - + Bronisława Maciejowska r.śm. Emil m. Adam s.

Archwium ogloszen 2017

Archwium ogloszen 2016

Archwium ogloszen 2015

START | AKTUALNOŚCI | OGŁOSZENIA | O PARAFII | PORZĄDEK NABOŻEŃSTW | GALERIA ZDJĘĆ | POLECANE STRONY | KONTAKT